Kombi gün boyu açık mı kalmalı? Akşam eve gelince mi yakmalı?

Kombinizi doğru saatlerde çalıştırmak daha iyi ısınmak için şart!

Evinizde gün boyunca kimse bulunmuyorsa, akşam belli saatlerde herkes eve dönüyorsa kombinizi tüm gün açık bırakmanız tasarruflu olmayacaktır. Çalışan bir çift, öğrenci çocuklardan oluşan aile için tavsiyemiz programlanabilir dijital bir kombi kullanarak eve giriş saatinden bir saat öncesine kombinin çalışmasının programlanmasıdır. Böylece evde olunmayan saatlerde yakıt tasarrufu sağlanabilir. Arıcı Mühendislik Muğla doğalgaz olarak müşterilerimizin kullanım şartlarını detaylıca inceleyip size en iyi çözümleri sunuyoruz.

MUĞLA DOĞALGAZ

Evinizde sürekli ev halkından biri bulunuyorsa, kombinizi düşük bir sıcaklık seviyesinde gün boyu çalıştırmanız daha konforlu ısınmanız için en uygun seçenektir. Tüm radyatörlerin soğuduktan sonra yeniden ısıtılması esnasında harcadığınız yakıt ile gün boyu düşük sıcaklıkta çalışan kombinin harcadığı yakıt miktarı arasında çok büyük bir fark yoktur. Bu nedenle tüm gün evinizde yaşayan biri varsa onu evininizin sıcağından mahrum etmeyin, kombinizi düşük sıcaklık seviyesine ayarlayarak çalıştırmaya devam.

Biz ailece eve belli saatlerde geliyoruz ve eve geldiğimizde sıcak karşılanmak istiyoruz.” diyorsanız Immergas kombi ve kontrol aksesuarları ikilisi tam size göre! Immergas Ücretsiz Kombi Seçim Danışmanı ARICI MÜHENDİSLİK için hemen buradan başvuru formunu doldurabilir, ayarladığınız her saatte sıcak bir karşılama ile evinize girebilirsiniz!

Kaynak: İMMERGAS

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*